O FIRMIE

KILKA SŁÓW O NAS

OFERTA

Już od ponad 17 lat zajmujemy się produkcją ozdób samoprzylepnych na świece oraz znicze. Trzon naszej działalności związany jest z produkcją krzyżyków. W miarę upływu czasu poszerzaliśmy asortyment naszych wyrobów o paski samoprzylepne, owale oraz szereg innych ozdób i wzorów.

Zdobywane doświadczenia pozwalają nam na ciągłe poszerzanie asortymentu, a przez to kreowanie dla Państwa coraz to nowszych propozycji.

NAKLEJKI

Naklejki stanowią najatrakcyjniejszą propozycję ozdób na znicze. Oferujemy różnorodne wzory i kształty naciętych na arkuszach naklejek.

ZNICZE

W ofercie posiadamy asortyment zniczy o bogatym wzornictwie i różnorodności kolorów. Wciąż powiększamy ofertę o nowe wzory.

Nasi klienci, znają "Dako" z solidności, a nasze produkty z dobrej jakości wykonania. Jednak dziś o sukcesie produktu nie decyduje wyłącznie jakość, lecz liczy się także korzystna cena. Wiedząc o tym zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wysokich rabatów dla stałych klientów. Mamy nadzieję, że tak dogodne warunki zachęcą Państwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

WKŁADY

Jesteśmy również producentem eko- logicznych wkładów do zniczy. Oferujemy wkłady w różnych rozmiarach, na każdą porę roku.

(33) 810 90 20

dankoz@op.pl

ul. Królewska 7,  43-354 Czaniec

2015  Dako © All rights reserved.